10 najważniejszych elektronarzędzi.

10 najważniejszych elektronarzędzi.

Elektronarzędzia w majsterkowaniu są nieuniknione. Możesz się ze mną nie zgodzić ale sorry, ja nie wyobrażam sobie warsztatu bez moich zabawek. I powiem Ci więcej, ciągle mam listę rzeczy które chciałbym jeszcze posiadać, i jak coś z niej skreślam to od razu wpisuje na nią coś nowego. Mamy XXI wiek i technika tak szybko się rozwija, że  niekiedy to sam za nią nie nadążam.

Zakup elektronarzędzi dla majsterkowicza to zawsze trudny wybór. Wiem coś o tym z doświadczenia. Jak już podejmę decyzję jaki sprzęt kupuję, to od razu nasuwa się dylemat czy inwestuję w produkt markowy czy niskobudżetowy. Oczywiście wszystko przemawia za produktem markowym, tylko wartość portfela wskazuje na niskobudżetowy. I jak tu zrobić żeby zjeść ciastko i mieć ciastko ? Jeśli znasz odpowiedź to podziel się, chętnie posłucham. 😉

Wracając do elektronarzędzi, stworzyłem subiektywną listę, jakie sprzęty powinien wziąć pod uwagę młody majsterkowicz kompletując swój warsztat.

10 najważniejszych elektronarzędzi

 

1 Wiertarka udarowa.

2 Piła tarczowa

3 Wyrzynarka

4 Szlifierka kątowa

5 Spawarka inwertorowa

6 Frezarka górnowrzecionowa

7 Wkrętarko – wiertarka akumulatorowa

8 Pilarka stołowa

9 Szlifierka oscylacyjna

10 Pilarka ukosowa

wyrzynarka - zrobisztosam.plPiła ukośnica

Jeden komentarz
  1. Podczas ostatniej wizyty w sklepie nabyłem drogą kupna szlifierkę milwaukee i śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych moich zakupów ostatnich lat. To istny szatan sprzęt wyczynowy wśród szlifierek. Polecam wszystkim. Ciągle szukam jakiejś okazji żebym mógł ją wykorzystać.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.